Grudzień 2013


Harmonogramy odbiorów odpadów komunalnych

Drodzy Mieszkańcy. Poniżej zamieszczamy harmonogramy odbiorów odpadów komunalnych na lata 2015 r - VI.2017 r. Wydrukowane harmonogramy zostaną dostarczone do Państwa w najbliższym możliwym czasie, przy odbiorze odpadów komunalnych. Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod nr tel. 22 76 77 347.

Przewodnik po segregacji ...

Pod koniec grudnia 2013 r firma Sita Polska, realizująca odbiór odpadów komunalnych na terenie Gminy Jabłonna, dostarczy do Państwa harmonogramy odbioru odpadów komunalnych.

Do harmonogramów na 2014 r. i I połowę 2015 r., dołączone zostaną broszury "Przewodnik po segregacji w Gminie Jabłonna". Mamy nadzieję, że przewodnik pomoże Państwu prawidłowo segregować odpady oraz poszerzy Waszą świadomość ekologiczną. Broszurę można również otrzymać w Urzędzie Gminy Jabłonna w kancelarii na parterze lub w pokojach 3 i 6 na I piętrze. 

Odbierz kompostownik - za darmo !!!

Zapraszamy Mieszkańców Gminy Jabłonna do odbioru kompostownika. Wszyscy, którzy odpowiedzieli na naszą prośbę o wypełnienie ankiety, kompostownik mają gwarantowany. Pozostali otrzymają kompostowniki do wyczerpania zapasów. 

ABC KOMPOSTOWANIA

Poniżej zamieszczmy instrukcję, która może pomóc w prawidłowym i efektywnym kompostowaniu odpadów biodegradowalnych.